Gdzie kupić materac? Możliwości jest wiele, my jednak zalecamy, aby stawiać przede wszystkim na pewnych dystrybutorów. Dzięki temu wiesz, że Twoje zakupy przebiegną pomyślnie i bez najmniejszych problemów, a Ty w pełni będziesz mógł cieszyć się nowym podłożem do snu!

Dlaczego Gawe i sklepy Świat Sypialni?

Firma Gawe prowadząca sklep swiatsypialni.com.pl to sprawdzony dystrybutor, dlatego kupując tam swój materac masz pewność, że dostanie on dostarczony możliwie jak najszybciej – produkty, które są na magazynie zazwyczaj ruszają w drogę już w ciągu 24 godzin! Dodatkowo, zanim zostaną przekazane firmie kurierskiej, są w odpowiedni sposób zabezpieczane, przez co masz pewność, że nie zostaną one w żaden sposób uszkodzone. Co ważne, zapłacić możesz na różne sposoby – za pobraniem lub przelewem internetowym, a także – w razie potrzeby – istnieje możliwość rozłożenia kwoty na raty. W przypadku zamówień za minimum 500 złotych dostawa na terenie całego kraju jest darmowa. Jeśli jednak wolisz zakupy stacjonarne, możesz odwiedzić jeden z salonów, które znajdują się między innymi w Koninie, Gliwicach czy Jastrzębiu Zdrój (pełną listę sklepów umieszczono na stronie dystrybutora).

Twój wymarzony materac Hilding

Materace Hilding - dostępne w sklepach Świat SypialniW ofercie sklepu dystrybutora Gawe znajdziesz między innymi wysokiej jakości materace Hilding, wśród których znajdziesz modele zarówno dla starszych i młodszych – w końcu sen jest ważny niezależnie od tego, ile mamy lat. Z myślą o dzieciach i młodzieży stworzono Hilding Breakdance z dwóch pianek wysokoelastycznych. Jego zaletą jest fakt, że wystarczy go odwrócić, aby zmienić twardość, dzięki czemu w łatwy sposób przystosowuje się do zmiennych potrzeb młodych ludzi. Dodatkowo jego pokrowiec jest odporny na ścieranie i prosty w czyszczeniu. Dla osób dorosłych świetnie może nadać się Hilding Lambada. Stanowi on połączenie sprężyn kieszeniowych (elementy wkładu nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, ponieważ zostały umieszczone w osobnych kieszeniach) z matą kokosową, która wykazuje właściwości hipoalergiczne, a także w skuteczny sposób wspiera całą konstrukcję! Jeśli jednak chcesz poprawić swój komfort snu nie wymieniając dotychczas stosowanego materaca głównego, dobrze jest zwrócić uwagę na nawierzchniowy Hilding Tenor, który skutecznie “wygładza” całą powierzchnię snu znacząco oddziałując na odczuwaną wygodę.

Jak wybrać twardość materaca?

Twardość materaca jest czymś naprawdę istotnym. Dobierana powinna być z uwzględnieniem naszego stanu zdrowia, wagi, ale także indywidualnych preferencji. Powszechnie przyjętą zasadą jest, że osoby cięższe powinny spać na twardszej powierzchni, która będzie stabilnie podtrzymywać ich ciało. Z kolei dla lżejszych dużo lepiej sprawdzają się miękkie wyroby, jak na przykład te, gdzie podstawową rolę pełni pianka termoelastyczna. Pamiętajmy, że źle dopasowana twardość będzie mieć bezpośrednie przełożenie zarówno na nasze samopoczucie, lecz również kondycję zdrowotną!

Wybór odpowiedniego materaca to bez wątpienia bardzo istotna kwestia. W razie potrzeby warto jest skonsultować się z profesjonalną obsługą sklepu, która pomoże nam wybrać najlepsze rozwiązanie.