Dziecko powoli wkracza w życie młodego dorosłego, a w jego organizmie zachodzi wiele zmian. Codzienne potrzeby zmieniają się, a do nich należy także liczba godzin snu. Rozwijający się nastolatek potrzebuje komfortowego i regenerującego wypoczynku, który zapewnić może tylko odpowiednio dobrany materac. Z tego powodu na rynku pojawiły się materace dla nastolatków od Hilding Anders.

Materac dla nastolatka – czym jest i jakie ma cechy?

Życie nastolatka kręci się wokół szkoły, komputera, telewizora czy wyjść ze znajomymi. Zliczając godziny spędzone na nauce czy biernym odpoczynku okazać się może, że jego tryb życia jest siedzący. Ma to niestety niekorzystny wpływ na kręgosłup, samopoczucie, odporność czy koncentrację, dlatego w trosce o ogólny rozwój młodego dorosłego powstały materace dla nastolatków. Został on stworzony przede wszystkim w trosce o zapewnienie idealnego podparcia dla kręgosłupa czy w celu prawidłowej regeneracji całego ciała. Dzięki niemu nastolatek może porządnie się wyspać i kolejnego dnia wstać wypoczętym. Wybierając materac dla nastolatka warto kierować się przede wszystkim zmieniającą się waga, wzrostem oraz ogólną budową ciała. Z uwagi na to polecane są przede wszystkim materace z dwiema twardościami, które w razie zmiany wagi można obrócić. Oferowane dla nastolatków materace Hilding są higieniczne, antyalergiczne oraz posiadają pokrowiec, który w łatwy sposób można zdjąć i wyprać.

Sleeping House jako dystrybutor materacy Hilding

Materace dla nastolatków dostępne już w Sleeping HouseZnalezienie odpowiedniego materaca dla nastolatka może stanowić nie lada wyzwanie, jednak czy zawsze? W Polsce istnieje sklep internetowy Sleeping House, który oferuje materace wykonane z najwyższej jakości materiałów pochodzących od renomowanego producenta – Hilding Anders. To właśnie na sleepinghouse.pl zakupić można w łatwy, szybki i bezpieczny sposób materac dla nastolatka, który bez dodatkowych opłat zostanie dostarczony na wskazany przez nas adres na terenie całej polski. Dodatkowo firma gwarantuje szybką wysyłkę oraz w razie nietrafionego wyboru – 30 dni na zwrot.

Materace dla nastolatków z oferty Sleeping House

W ofercie Sleeping House wyróżnić można konkretnie dwa modele specjalnie dedykowane nastolatkom – Hilding Breakdance oraz Hilding Funky. Wiele je łączy – oba modele posiadają wkład zbudowany z innowacyjnej pianki, mają 7 stref twardości czy należą do grupy materacy odwracalnych, które posiadają dodatkowo dwie twardości. Są również dedykowane dla alergików, pokrowiec posiada możliwość prania w 60 stopniach oraz przystosowane są do stelaży regulowanych. Największa różnica między tymi modelami jest fakt, że materac Hilding Funky jest przystosowany do łóżek piętrowych lub wysuwanych, przez co jest o ok. 3 cm niższy.

 Wybór odpowiedniego materaca dla nastolatka jest niezwykle ważny, ponieważ to właśnie od niego zależy komfort oraz efektywność snu młodego dorosłego. Najważniejsze jest, aby odpowiednio dopasować go do indywidualnych potrzeb nastolatka, a materac w prawidłowy sposób zadbać o kręgosłup oraz rosnące ciało dziecka.