Wiele osób nie zwraca uwagi na podłoże, na którym przychodzi im wypoczywać. Ból pleców i ciągłe niewyspanie się to znak obecnych czasów. Wypoczywanie na nieodpowiednim podłożu może prowadzić do przykrych konsekwencji, jak schorzenia kręgosłupa. Warto zadbać o jakość snu i zwrócić szczególną uwagę na miejsce naszego wypoczynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i świata stworzyliśmy kolekcję produktów, które czerpią swoją moc z natury. Materace naturalne Hilding Fen to połączenie innowacji z troską o środowisko. Dzięki użyciu wysokiej jakości surowców naturalnych, jak len, czy bawełna organiczna produkty te są nie tylko niesamowicie wygodne, ale również korzystne dla zdrowia. Zobacz, co wyjątkowego ma w sobie Hilding Fen!

Naturalne rozwiązania

Produkt został stworzony z lateksu naturalnego, podczas którego produkcji użyto między innymi mleka z drzew kauczukowych, neutralizujących emisję dwutlenku węgla. Składnik ten skutecznie walczy z rozwojem bakterii, grzybów, czy roztoczy kurzu, co sprawia, że Twój sen staje się niezwykle higieniczny. Na produkt składa się również pianka ViscoBio, nasączona olejkiem rycynowym. Olej słynie ze swoich właściwości przeciwzapalnych, a w medycynie jest używany od stuleci. Pokrowiec produktu stworzono z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych. Jest on nie tylko niezwykle wytrzymały, ale również jedwabisty w dotyku. Uzupełnia go bawełna organiczna, zebrana w sposób zrównoważony. Dzięki temu pozbawiona jest ewentualnych pozostałości po toksycznych środkach ochrony roślin, czy nawozach sztucznych. Pokrowiec Hilding Fen wyróżnia się także przepięknym designem.

Czy Hilding Fen sprawdzi się w Twojej sypialni?

Materace naturalne Hilding Fen - postaw na ekologię!To raczej opcja dla fanów twardszego podłoża – jeśli Twój materac bazowy jest już w średnim stanie, a Ty chcesz podnieść komfort swojego snu, to z pewnością będzie idealny dla Ciebie! Spodoba się także parom, zwłaszcza tym o dużej różnicy wagowej, ponieważ wyróżnia się elastycznością punktową. Właściwość ta sprawia, że produkt ugina się tylko w miejscu, w którym został położony ciężar, a dzięki temu Twój partner nie wyczuje żadnych ruchów wykonanych przez Ciebie podczas snu. Spodoba się także osobom z bólami kręgosłupa, ponieważ kompleksowo stabilizuje jego pozycję. To także opcja idealna dla osób starszych, ponieważ jest niezwykle sprężysty, co pomaga w obracaniu, czy wstawaniu z łóżka.

Świadomy wybór

Wybierając materace naturalne, stawiasz na dobro środowiska naturalnego, które wciąż ulega degradacji. Świadomy wybór to pierwszy krok do zmian, których możesz być częścią. Co istotne – decydując się na ekologiczne rozwiązania dbasz również bezpośrednio o swoje zdrowie. Niesamowite właściwości surowców naturalnych istotnie wpływają na jakość snu i widocznie zwiększają jego komfort. Produkt zapewnia higieniczny sen dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz modelu. Dodatkowe podparcie dla kręgosłupa dopasowanie do kształtu Twojego ciała sprawi, że wypoczynek stanie się komfortowy, a Ty z radością pożegnasz ból pleców.

Odpowiedzialne wybory są początkiem zmian. Odpowiednie podłoże to klucz do jakościowego snu, dlatego zadbaj o swoje zdrowie i środowisko wybierając Hilding Fen!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/