W zdrowym ciele zdrowy duch

Wyobraź sobie sytuację: wracasz zmęczony po całym dniu pełnym obowiązków. Marzysz jedynie o spokojnym, długim i nieprzerwanym śnie, dzięki któremu naprawdę wypoczniesz oraz zapomnisz o codziennych troskach. Świeżo wyprana pościel już na Ciebie czeka, podobnie jak wygodna poduszka i miękka kołdra. Do pełni szczęścia potrzebujesz jeszcze odpowiedniego materaca. Tak się składa, że mamy go w swoim asortymencie!

Materac Rumba marki Hilding – taniec do snu

Gdyby istniał program „Taniec z materacami”, to byłby zdecydowany faworyt. Przedstawiamy materac piankowy termoelastyczny Rumba marki Hilding, który ułoży idealną choreografię Twojego snu. Materac składa się z dwóch rodzajów pianek. Pierwsza z nich to profilowana pianka wysokoelastyczna Velvet Touch, która tworzy solidną konstrukcję produktu. Dzięki temu Twoje ciało się nie zapada, więc możesz swobodnie oddać się w objęcia Morfeusza. Druga z nich to termoelastyczna pianka Visco. Pianka reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do ułożenia Twojego ciała, a nie na odwrót. Twoje mięśnie są rozluźnione, a Ty czujesz się, jakbyś właśnie zasypiał na chmurce. Zregenerowany organizm to produktywny organizm (w pracy i w domu)!

Hilding Rumba - prozdrowotne korzyściMaterac Rumba posiada specjalne napięcia, które tworzą 7 stref zróżnicowanych pod względem twardości. W ten sposób materac daje wsparcie w miejscach zwiększonego nacisku. Idealnie podtrzymuje ciało w trakcie snu, zapobiega uczuciu „zatapiania się”, a jednocześnie nie jest zbyt sztywny i twardy. Taka funkcja ma znaczący wpływ na Twoje zdrowie. Materac zapobiega powstawaniu odleżyn, co zostało potwierdzone wieloma restrykcyjnymi badaniami. Materac uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Chyba mamy niekwestionowanego zwycięzcę tego plebiscytu!

Chcemy, byś był zadowolony nie tylko z produktu, ale z całego procesu zamówienia. Dlatego w pakiecie z materacem otrzymujesz pokrowiec. Do wyboru masz elastyczny pokrowiec Velur z warstwą dodatkowej pianki termoelastycznej lub Elips z taśmą 3D. Na który się zdecydujesz? Każdy wybór będzie świetny!

Materace piankowe termoelastyczne – zdrowie i wygoda w jednym

W ofercie marki Hilding znajdziesz materace piankowe termoelastyczne, które łączą komfort spania z dbałością o Twoje zdrowie. Materace dopasowują się do naturalnej krzywizny ciała, zapewniając tym samym zdrowe, niewymuszone w żaden sposób podparcie. Mięśnie nie są spięte, regenerują się w trakcie snu, a Ty budzisz się wypoczęty jak nigdy dotąd. Cały stres zniknie podczas jednej nocy! W ten sposób będziesz bardziej produktywny w pracy czy chętny do zabawy ze swoimi dziećmi. Choć materac piankowy termoelastyczny reaguje na ciepło ciała i zapamiętuje jego kształt, to po wstaniu z łóżka pianka powraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie ulega więc zniszczeniu, jest odporna na zniekształcenia, a przy tym bardzo elastyczna.

Dlaczego warto postawić na materac piankowy termoelastyczny Rumba?

  • Pianka Velvet Touch pozwala idealnie osadzić się Twojemu ciału podczas snu, nie powoduje jego zapadania.
  • Pianka Visco reaguje na temperaturę ciała, dopasowuje się do jego naturalnego kształtu i zapewnia niewymuszone podparcie.
  • Dba o Twoje zdrowie – rozluźnia napięte mięśnie, niweluje punkty nacisku na kręgosłup, posiada status wyrobu medycznego w klasie I.
  • Materac nie odkształca się, więc będziesz go użytkować przez naprawdę długi czas.
  • Zapewnia zdrowy i spokojny sen. Będziesz czuć się jak po 10 godzinach snu, nawet jeśli prześpisz tylko 6! A dobre samopoczucie z rana punktuje w trakcie całego dnia.

Zadbaj o swoje zdrowie już od samych podstaw. Wybierz materac piankowy termoelastyczny Rumba z naszej oferty!