Sen wyznacznikiem dobrego samopoczucia

Możesz chodzić na siłownię 4 razy w tygodniu. Możesz liczyć kalorie i stosować coraz to najróżniejsze diety świata. Po co jednak trudzić się i głowić, by czuć się lepiej? Postaw na sprawdzoną rzecz, która sprawi, że będziesz wyglądać młodziej, zdrowiej i szczęśliwiej – na sen! Nic nie jest w stanie zastąpić odpowiedniej liczby godzin snu, ale oprócz ilości liczy się też jakość. Jak zapewnić sobie wysokojakościowe spanie? Podpowiadamy: zacznij od właściwego materaca!

Materac Salsa marki Hilding – komfort snu dla dwojga

Hilding Salsa - propozycja dla parNie tylko ten latynoamerykański taniec jest stworzony dla par. Materac piankowy termoelastyczny Salsa również! Materac został wypełniony pianką Flexifoam, która zapewnia idealne ułożenie osób o różnym wzroście oraz wadze. Z tego względu świetnie sprawdzi się jako podstawa łóżka typu king-size lub, innymi słowy, łoża małżeńskiego. I już nie będziecie kłócić się o swoją przestrzeń w łóżku! Dodatkowo pianka zawiera 7 zróżnicowanych stref twardości. W ten sposób uzyskuje pożądaną sztywność oraz gwarantuje idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Twoje mięśnie są rozluźnione, kręgosłup znajduje się w zdrowej pozycji, a dzięki temu Ty lepiej odpoczywasz! Na górze z kolei materac pokryto pianką Visco, która rozpoznaje kształt Twojego ciała, a przy tym zachowuje swój pierwotny kształt. Reaguje na ciepło, dzięki czemu dopasowuje się do ułożenia Twojej sylwetki, a nie na odwrót. To maksimum komfortu przez całą noc!

Materac Salsa marki Hilding zapobiega powstawaniu odleżyn, co zostało potwierdzone wieloma restrykcyjnymi badaniami. Uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, więc wpływa nie tylko na Twoje samopoczucie, ale również zdrowie. Zadbaj o swój stan zdrowia także w takim aspekcie, jakim jest prawidłowo dobrany materac!

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego w zestawie z materacem otrzymujesz pokrowiec. Do wyboru masz elastyczny pokrowiec Tencel lub Velvet, które cechują się antyalergicznymi właściwościami.

Materace piankowe termoelastyczne – Twój sposób na zdrowy sen

W naszym sklepie internetowym oferujemy materace piankowe termoelastyczne, które dbają o kręgosłup oraz zapewniają nieporównywalną wygodę. Materace tego rodzaju dopasowują się do naturalnej krzywizny ciała bez odkształcania. Taki zabieg na pozytywny wpływ na Twój kręgosłup oraz mięśnie, które nie ulegają dodatkowemu spięciu w trakcie snu. Wyobraź sobie, że w końcu budzisz się wypoczęty bez względu na to, jak długo spałeś! A wypoczęcie z rana skutkuje dobrym humorem, energią do działania i brakiem konieczności popołudniowej drzemki (choć wychodzimy z założenia, że snu nigdy za wiele). Materac piankowy termoelastyczny, zgodnie z nazwą, jest elastyczny, sztywny, ale nie za twardy. Na dodatek otuli Cię niesamowitą miękkością, z której nie będziesz chciał rano zrezygnować. Za spóźnienia do pracy nie odpowiadamy!

Dlaczego warto postawić na materac piankowy termoelastyczny Salsa?

  • Pianka Flexifoam zapewnia równomierne ułożenie ciał zróżnicowanych pod względem masy czy wzrostu, więc idealnie sprawdzi się w przypadku par.
  • Pianka Visco reaguje na ciepło ciała, dopasowuje się do jego naturalnego kształtu i tym samym pozwala na wygodne spanie bez kompromisów. Zapomnij o dodatkowej poduszce czy kocu!
  • Materac jest produktem prozdrowotnym. Rozluźnia napięte mięśnie, niweluje punkty nacisku na kręgosłup, posiada status wyrobu medycznego w klasie I.
  • Nie ulega odkształceniu – możesz na nim spać, bawić się z dziećmi czy pracować z laptopem na kolanach, a nawet po długim czasie nie zobaczysz różnicy w jego budowie.
  • Zapewnia długi, spokojny sen, a to przecież bezcenne. Zobaczysz, że poczujesz się wyspany jak nigdy dotąd.

Zapraszamy do udanych zakupów!