Jak dobrze wiadomo, ilu ludzi, tyle indywidualnych potrzeb i preferencji. Są osoby, którym wystarczy najzwyklejszy materac piankowy, ale są również tacy, którzy potrzebują zdecydowanie innego podłoża. Wymagający użytkownicy prawdopodobnie bardzo docenią materace termoelastyczne – produkty o niesamowitych właściwościach, które idealnie dopasowują się do ciała użytkownika.

Luksusowe warunki w Twojej sypialni

Bywają takie dni, kiedy jedyne o czym marzysz to to, aby już położyć się w swoim wygodnym łóżku. Jednak nie w każdej sypialni tak to wygląda – stary, wysłużony materac do spania raczej nie wpływa pozytywnie na samopoczucie. Aby mieć pewność, że odpoczynek naprawdę jest efektywny i dobry dla zdrowia, należy zainwestować w podłoże dobrej jakości. Co powiecie na 4 twardości do wyboru, połączenie pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej oraz zastosowanie siedmiu stref twardości? Wszystkie te cechy dają użytkownikowi niepowtarzalny komfort i możliwość wyboru. Wygoda jest w tym przypadku połączona ze wspaniałym podparciem kręgosłupa oraz innych części ciała – każdy odcinek materaca jest bowiem dostosowany do indywidualnych nacisków wywieranych przez głowę, plecy, biodra, łydki oraz stopy. To wszystko i jeszcze więcej jest możliwe z modelem SleepMed Supreme. Wyroby oferowane przez tego producenta mają jeszcze jeden ogromny plus – posiadają status wyrobu medycznego w klasie I, który potwierdza ich właściwości zdrowotne (w tym przeciwodleżynowe). Oznacza to, że zarówno ten, jak i inne modele są idealne dla osób obłożnie chorych oraz cierpiących z powodu nawracających dolegliwości bólowych w kręgosłupie.

Niespotykanie wysoka jakość z dwudziestoletnią gwarancją

Materace termoelastyczne dla wymagającychWymiana materaca to coś, co zawsze jest odkładane w czasie. Za każdym razem znajdują się inne, ważniejsze wydatki, które skutecznie spychają zakup nowego podłoża do snu na dalszy plan. CUREM .EXE to model, który zagości w sypialni na bardzo długie lata – wyróżnia się bowiem aż dwudziestoletnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. W jego wnętrzu znajduje się oczywiście warstwa niezastąpionej pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika dopasowując się do jego anatomicznej budowy ciała oraz pozycji snu. Nie sposób nie wspomnieć także o piance Serene, która jest rzadko spotykanym materiałem uzyskanym poprzez połączenie technologii memory foam i pianek konwencjonalnych. Całość została dopełniona warstwą wytrzymałej i komfortowej pianki Fusion o wysokiej elastyczności.

Dostosuj twardość materaca do swoich potrzeb

Do niedawna mogliśmy zakupić jedynie takie materace, które na całej powierzchni odznaczały się jednym poziomem twardości. Dziś na rynku jest do wyboru znacznie więcej propozycji – często można spotkać się z modelami o dwóch twardościach, cztery również się zdarzają, a czasem można zauważyć modele nawet z sześcioma! Jak to w ogóle jest możliwe? Dzięki zastosowaniu odpinanego topu, który można zupełnie odpiąć, obrócić lub przełożyć na drugą stronę materaca. Właśnie takie rozwiązanie zastosowano w produkcie SleepMed Premium Plus, który powstał dzięki połączeniu właściwości dwóch materiałów – pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Dzięki nim produkt jest sprężysty, wytrzymały i odporny na odkształcenia, a ponadto reaguje na temperaturę ciała i wagę użytkownika.

Postaw na swój własny komfort i wybierz materac, który sprawi, że we własnej sypialni poczujesz się jak w królewskim pokoju. Każdy spędza w łózku średnio ⅓ swojego życia, więc warto zadbać o to, aby był to dobrze spędzony czas.