SleepMed Hybrid Premium Plus to materac w sam raz dla chcących spać naprawdę po królewsku! Wysokiej jakości materiały, jakie zastosowano w czasie ich produkcji to niekwestionowany strzał w dziesiątkę, który sprawia, że otrzymujemy aż sześć twardości. 

Wysokiej jakości model multipocket!

Materace multipocket, takie właśnie jak SleepMed Hybrid Premium to rozwiązanie najwyższej jakości. Podobnie, jak w przypadku klasycznych modeli kieszeniowych, każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni. Jednak tutaj znajduje się jeszcze większa ilość malutkich elementów, które w sposób bardzo indywidualny reagują na wywierany nacisk, w związku z czym jeszcze lepiej podpierają ciało jednocześnie dopasowując się do jego krzywizn! Warto dodać, że sprężyny sprawiają, że omawiany model jest bardzo trwały i bez wątpienia będzie nam służył dobrze przez długi czas. Skutecznie amortyzuje drgania, nie powoduje zapadania się do środka oraz przyśpiesza regenerację naszego ciała!

Kilka twardości w jednym modelu!

SleepMed Hybrid Premium Plus - dla potrzebujących prawdziwej wygodyMaterac, o którym dzisiaj mowa posiada aż sześć twardości! Dzięki temu każdy jest w stanie dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb! Odpowiadają za to wysokiej jakości pianki. Zacznijmy od tej, z której wykonany został wyciągany top produktu, a mianowicie termoelastycznej Celsius®–Waterlily®, która reaguje na temperaturę ciała dopasowując się do jego naturalnych krzywizn. We wnętrzu produktu umieszczona zostały także różne warstwy pianki hybrydowej oraz elastycznej, a po bokach znalazła się specjalnie nacięta FlexiFoam, która ma ułatwiać przepływ powietrza. Dzięki tak wielu rozwiązaniom całość stanowi prawdziwą gwarancję wypoczynku na wysokim poziomie – nie tylko naprawę wygodnego, lecz też zdrowego.

Wyrób najwyższej jakości!

Koniecznie dodajmy, że wskazany materac uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Oznacza to, że posiada on pozytywny wpływ na zdrowie jego użytkownika, co zostało potwierdzone szeregiem restrykcyjnych testów. Oczywiście podkreślmy, że nie oznacza to, że model nadaje się tylko i wyłącznie dla osób, które muszą zmagać się z wszelkiego rodzaju problemami zdrowotnymi. Jest on idealny bez wątpienia dla wszystkich, którzy poszukują wyrobów najwyższej jakości, które będą w stanie spełnić ich oczekiwania! Dodajmy, także że produkt został wyróżniony certyfikatem jakości AEH. Materace, które otrzymują tego typu wyróżnienie, analizowane są w Laboratorium Sleep-Lab pod kątem najważniejszych dla naszego komfortu czynników, mianowicie: ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości. Za jakość snu odpowiada także pokrowiec. W tym wypadku stanowi on połączenie dzianin Probiotex oraz Tencel z taśmą 3D. Aktywne probiotyki zawarte w wypełnieniu zmniejszają ilość bakterii o ponad 90 procent, taśma gwarantuje świetną wentylację, a włókna wiskozy uczucie świeżości.

Materace SleepMed bez wątpienia są w stanie zapewnić nam zdrowy i wygodny sen niezależnie od okoliczności. Stawiaj wyłącznie na sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości!