Nastolatek to wbrew pozorom bardzo wymagający użytkownik materaca – podłoże do spania musi być odpowiednio dopasowane i odporne na zmieniający się wzrost i wagę. Komfortowy i wygodny sen zapewnia lepszą koncentrację oraz dobry nastrój w ciągu całego następnego dnia. Idealnym wyborem dla dorastającej młodzieży jest Hilding Breakdance.

Dwie twardości – ratunek dla niezdecydowanych

Wzrost, waga i potrzeby nastolatków drastycznie się zmieniają i czasami trudno za tym nadążyć. Często zdarza się, że sam użytkownik jeszcze nie do końca zna swoje preferencje i nie potrafi wybrać sposób kilku różnych podłoży. Właśnie dlatego ten model materaca ma dwie twardości. Materiały zastosowane we wkładzie mają zróżnicowane właściwości, dlatego każda ze stron zapewnia nieco inny poziom komfortu. Można go łatwo odwracać i wybrać poziom twardości najlepiej dostosowany do potrzeb. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż regularne zmienianie stron znacząco przedłuża czas eksploatacji wyrobu i gwarantuje odpowiednią wentylację.

Hilding Breakdance – z czego się składa?

Hilding Breakdance - materac piankowy stworzony z myślą o nastolatkachMaterace Hilding cechują się niepowtarzalnym wkładem wykonanym z surowców najwyższej jakości. Tak jest również w tym przypadku. Hilding Breakdance jest wypełniony pianką FlexiFoam – innowacyjnym produktem poliuretanowym. Takie rozwiązanie sprawia, że  materac jest bardzo elastyczny i plastyczny. Wyróżnia się specjalną strukturą i gęstością, dzięki czemu jest optymalnie miękki i wspaniale dopasowuje się do ciała użytkownika. Podpiera w ten sposób kręgosłup narażony na wielogodzinne siedzenie w szkolnych ławkach oraz minimalizuje negatywne skutki zalegania przed ekranem komputera w nieodpowiedniej pozycji. Dodatkowo, nastolatkowie często są bardzo aktywni i uprawiają przeróżne sporty, dlatego podłoże zaprojektowane do materaca Hilding Breakdance wspiera efektywną regenerację zmęczonych mięśni. Wyrób podzielono na siedem zróżnicowanych stref twardości, które odpowiadają za dopasowanie się do sylwetki niezależnie od pozycji. Każda część ciała jest wspierana nieco inaczej, ponieważ tylko takie rozwiązanie zapewnia prawidłowy nocny wypoczynek.

Niepowtarzalny design i higiena na najwyższym poziomie

Jak dobrze wiadomo, nastolatka czasem trudno przekonać do podjęcia konkretnego, dobrego dla jego sylwetki wyboru. Hilding Breakdance został zaprojektowany w taki sposób, aby przyciągał wzrok dzieci i młodzieży przede wszystkim swoim ciekawym designem. Niecodzienny nadruk na pokrowcu idealnie dopasuje się do każdego pokoju oraz świetnie będzie się prezentował na łóżku. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, a ponadto jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. Został wyposażony w wygodny zamek rozdzielczy, który ułatwia szybkie zdejmowanie pokrowca. Bez obaw można go prać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie higieny na najwyższym poziomie i sprawia, że jest to produkt idealny dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny.

Podczas urządzania pokoju nastolatka z pewnością pojawią się pewne problemy i niedomówienia oraz różnice w poglądach. Meble i kolor ścian nie są tak istotne – najważniejsze, aby podobały się głównemu zainteresowanemu. Warto jednak dłużej zastanowić się nad materacem, który może znacząco wpłynąć na postawę i jakość snu dorastającej pociechy.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/