Rzadko można trafić na produkt, który odpowiada potrzebom każdego potencjalnego użytkownika. Inny rodzaj podłoża do snu sprawdzi się u osób z problemami z kręgosłupem, inny u osób aktywnych. Zdarzają się jednak i takie wyroby – Hilding Electro to idealny przykład materaca, który sprawdza się u dużej grupy przeróżnych konsumentów.

Innowacyjność i funkcjonalność

Zmieniające się potrzeby to coś, co bardzo często zmusza użytkownika do zakupu nowego materaca. Wielogodzinna praca przy komputerze wpływa negatywnie na kręgosłup i sprawia, że wymagania co do podłoża do spania są znacznie wyższe. Podobnie dzieje się w przypadku dzieci i nastolatków, których waga i wzrost drastycznie się zmieniają. Hilding Electro zaskakuje innowacyjnością niejednego wymagającego użytkownika! Jest to produkt hybrydowy, który łączy cechy materacy sprężynowych i piankowych. Zastosowano w nim odpinany top, który w łatwy i szybki sposób można przełożyć na drugą stronę wkładu lub całkowicie zdjąć. Takie rozwiązanie daje możliwość uzyskania aż sześciu zróżnicowanych twardości! Każda z nich daje nieco inne poczucie komfortu, dlatego jest to idealna opcja dla osób niezdecydowanych, o zróżnicowanych potrzebach. Kolejnym funkcjonalnym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest wprowadzenie siedmiu stref twardości, które odpowiadają za idealne dopasowanie się podłoża do ciała użytkownika. Kręgosłup, szyja, głowa oraz nogi są wspierane w nieco inny sposób, dzięki czemu wszystkie mięśnie regenerują się podczas snu niezależnie od pozycji.

Wyjątkowe właściwości materaca Hilding Electro

Hilding Electro - materac hybrydowy o wyjątkowych właściwościachPoza powyższymi zaletami, materace Hilding Electro wyróżnia się spośród innych swoim niespotykanym wkładem. Zastosowano w nim sprężyny multipocket, które charakteryzują się drobniejszą budową i większym zagęszczeniem. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt jest bardzo stabilny i elastyczny punktowo. Jedna z warstw wyrobu to mata sizalowa wykonana z naturalnego włókna – cechuje się wysoką wytrzymałością i przepuszczalnością powietrza, a ponadto podwyższa twardość materaca i bezkonkurencyjnie odprowadza wilgoć. Kolejne warstwy tego unikatowego produktu to aż cztery rodzaje pianek o różnych właściwościach. Pianka Fusion łączy w sobie zalety pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych – jest niesamowicie odporna na eksploatację, a poza tym zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa. Kolejna warstwa to pianka lateksowa – wyróżnia się wysoką sprężystością i wytrzymałością. Za zdrowy i komfortowy sen oraz optymalną miękkość odpowiadają kolejne warstwy, jakimi są dwie pianki: wysokoelastyczna oraz termoelastyczna.

Dla kogo będzie to produkt idealny?

Materace Hilding cechują się tym, iż są dopasowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Specjalne nacięcia i profilowania utworzone we wkładzie produktu Hilding Electro zapewniają odpowiednią wentylację. Takie rozwiązanie sprawia, iż jest to produkt idealny dla alergików, ponieważ we wnętrzu wyrobu nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy oraz kurz. Innowacyjne rozwiązania, takie jak wprowadzenie sześciu twardości lub użycie czterech różnych pianek sprawiają, że produkt będzie optymalny zarówno dla osób aktywnych, dla użytkowników skarżących się na bóle kręgosłupa, jak i dla dorastających dzieci. Wyjątkowa elastyczność punktowa związana z zastosowaniem sprężyn multipocket sprawia, że wyrób sprawdzi się także w sypialni u par – nawet takich, gdzie u partnerów występuje spora różnica w wadze.

Rosnąca świadomość na temat tego, jak ważny jest komfortowy i wygodny sen sprawia, że innowacyjnych produktów wysokiej jakości jest na rynku coraz więcej. Nic więc dziwnego, że konsumenci często gubią się w natłoku informacji i nie potrafią wybrać optymalnego produktu dla siebie. Hilding Electro powstał właśnie dla takich osób – jest wspaniałym wyborem dla użytkowników w każdym wieku i o przeróżnych potrzebach.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/