Szukasz idealnego podłoża do snu w pojedynkę, ale cenisz sobie swobodę i masz stosunkowo dużą sypialnię? Wybierz materac sprężynowy 100×200 – produkt o wielu zaletach, który z pewnością będzie dobrą inwestycją na lata. 

Wygoda i funkcjonalność

Wszyscy w dzisiejszych czasach cenią to, co funkcjonalne. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – produkty o wielu zastosowaniach i możliwościach są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż propozycje, które już po kilku latach mogą okazać się przestarzałe. Bardzo podobną tendencję można zauważyć na rynku sypialnianym. Ten w ostatnim czasie stale się rozrasta, dlatego z roku na rok pojawiają się coraz nowsze propozycje. Zainteresowani zakupem chcą mieć zatem pewność, że w ich sypialni pojawi się coś ponadczasowego. Materace sprężynowe takie właśnie są – zastosowanie nowoczesnych technologii i komponentów sprawia, że wyroby będą cechowały się najwyższą jakością przez długie lata.

Materac sprężynowy - czym wyróżnia się na tle innych propozycji?Antyalergiczność

Chyba każdy zna kogoś wrażliwego na wszelkiego rodzaju szkodliwe mikroorganizmy. U coraz większej liczby osób wykrywa się takie, czy inne alergie, dlatego niemal każdy zainteresowany zakupem powinien zwrócić uwagę na to, czy wybrane podłoże ma właściwości antyalergiczne. Zdecydowana większość modeli sprężynowych je posiada. Pokrowce wykorzystywane w materacach są tworzone z tkanin, które zapobiegają tworzeniu się złóż alergenów, a pianki amortyzujące działanie sprężyn to najszybciej rozwijające się surowce na świecie, które również nie podrażniają.

Elastyczność punktowa

Największą zaletą podłoży sprężynowych jest ich elastyczność punktowa. Cecha ta wynika z zastosowania nowoczesnych sprężyn kieszeniowych (takich, jak w przypadku modelu Hilding Tango) lub multipocket (zastosowanych między innymi w materacu Hilding Flamenco).  Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku ruchome elementy są rozmieszczone osobno w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu każdy z nich pracuje w sposób indywidualny. Taka technologia pozwala na bardzo dokładne dopasowanie podłoża do anatomicznej budowy ciała użytkownika, a tym samym zapewnienie mu efektu otulenia i ponadprzeciętnego komfortu.

Odporność na odkształcenia

Cechą niesamowicie docenianą przez użytkowników podłoży zbudowanych na bazie sprężyn jest fakt, iż są one niesamowicie odporne na odkształcenia. Ugięcie pod wpływem nacisków masy ciała osoby śpiącej nie prowadzi do powstania stałych uszkodzeń na powierzchni materaca, dzięki czemu można cieszyć się najwyższą jakością wykonania przez bardzo długie lata.

Powyższe argumenty wydają Ci się być bardzo zachęcające? Jeśli tak, nie czekaj! Odwiedź stacjonarny sklep z materacami lub zamów swojego faworyta na stronie internetowej i przekonaj się, czy jest to dobry wybór dla Ciebie.

Sprawdź ofertę materacy: https://sleepinghouse.pl/135-materace-120×200

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/