Ważysz nieco więcej i masz problem z wyborem odpowiedniego materaca? Przeczytaj ten artykuł, by poznać trzy doskonałe materace, które idealnie sprawdzą się w twojej sypialni. 

Wielofunkcyjny materac 

Nasza pierwsza propozycja to nowoczesny produkt Hilding Electro. Jest to niezwykle nowoczesny i wielofunkcyjny materac hybrydowy, który posiada cechy produktu sprężynowego oraz piankowego. Sprawdzi się doskonale w przypadku osób cięższych. Materac wykorzystuje zalety sprężyn Multipocket oraz pianki hybrydowej Fusion. Jest to produkt niezwykle wytrzymały oraz odporny na nacisk. Dzięki temu, osoby cięższe będą mieć pewność, że materac nie zapadnie się pod wpływem ich ciężaru ciała i zachowa swoją sprężystość oraz oryginalny kształt. Top materaca jest odpinany, więc będziesz mógł go zabrać ze sobą, by cieszyć się wysokim komfortem na wakacjach czy w podróży. Pokrowiec, w który ubrano materac jest antyalergiczny oraz potrafi pochłaniać nadmiar wilgoci. Możesz go śmiało wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o jego zmechacenie. Hilding Electro jest dwustronny, a każda ze stron oferuje inny stopień twardości, który możesz dobrać do własnych potrzeb i preferencji. Jest to materac, który pokochało wielu klientów.

Wysoka elastyczność punktowa 

Materace dla osoby ciężkiej - poznaj najlepsze modele!Materace dla osób ciężkich powinny odznaczać się wysoką elastycznością i odpowiednią sprężystością. Taki właśnie jest materac Hilding Cha-Cha. To produkt, który został zbudowany ze sprężyn kieszeniowych i posiada aż siedem stref o różnej twardości. Pozwala to dobrać cechy produktu do własnych preferencji i aktualnych potrzeb. Każda z działających we wkładzie sprężynek, reaguje na nacisk osobno. Dodatkowo obie strony materaca zostały wzbogacone o innowacyjną piankę Velvet Touch, która sprawia, że produkt jest niesamowicie wygodny i odpowiedni nawet dla osób o większej wadze. Dodatkowo kręgosłup, który często daje się we znaki osobom cięższym, zyskuje odpowiednie wsparcie i odprężenie.

Dodatkowe właściwości 

Trzeci materac dedykowany osobom ciężkim to Hilding Melody. Produkt dodatkowo odznacza się przydatnymi cechami. Jest to antybakteryjny i przeciwgrzybiczny materac lateksowy. Sprawdzi się świetnie u osób, cierpiących na ból kręgosłupa. Produkt zapewnia świetne wsparcie oraz amortyzuje całą sylwetkę. Otwory we wkładzie umożliwiają wentylację materaca i pozwalają zachować odpowiednią higienę i środowisko snu. Hilding Melody sprawdzi się u osób, których waga wynosi do 140 kilogramów. Jeden z pokrowców do wyboru – Italiano, potrafi zniwelować nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne. Materac nada się też do łóżek z regulowanymi stelażami. Hilding Melody został zapakowany próżniowo oraz zrolowany, by ułatwić jego transport oraz przechowywanie.

Materace do spania dla osób ciężkich, które dostaniesz w naszym sklepie ABC Snu sprawią, że będziesz wstawał rano wypoczęty i pełen energii. Zamów swój egzemplarz już dziś!