Sen – niedoceniony, ale bardzo ważny dla ludzkiego organizmu

Nic nie jest w stanie bardziej zregenerować organizmu człowieka niż odpowiedni sen. Co to znaczy odpowiedni? Długi (minimum 8 godzin), nieprzerwany (polecamy położyć dzieci i zwierzęta w osobnej sypialni), idealnie osadzony w fazach snu, ale również – zdrowy. Aby zapewnić sobie spanie zaprojektowane pod wymiar własnych zapotrzebowań, oprócz na ciszę i spokój postaw też na właściwy materac. Zobaczysz – jeden pozorny szczegół, a potrafi zdziałać cuda!

Materac Boogie marki Hilding – tanecznym krokiem do krainy snów

Hilding Boogie - piankowy, antyalergicznyMaterac piankowy wysokoelastyczny Boogie marki Hilding będzie świetnym wyborem dla każdego, ponieważ odznacza się uniwersalnym przeznaczeniem. Chcesz go do siebie w sypialni? Do pokoju dziecięcego? A może chcesz sprezentować go rodzicom? Proszę bardzo – materac sprawdzi się w przypadku osób o różnej wadze. Konstrukcję wkładu tworzą aż 3 warstwy. Pierwsza to pianka wysokoelastyczna, która jest wyprofilowana w 7 stref twardości. Dzięki temu idealnie wspiera ciało podczas snu, sprawia, że nie zapada się w materacu, a właściwie do niego przylega. Jednocześnie zapewnia miękkość bez szkody dla kręgosłupa. Druga warstwa to blat antybakteryjnego lateksu, który nadaje optymalnej sprężystości i elastyczności. Możesz przewracać się z boku na bok po kilkanaście razy, a i tak tego nie odczujesz. Trzecia warstwa to lekko chłodząca pianka wysokoelastyczna FloFom. Za jej sprawą momentalnie odpłyniesz do krainy snów, ponieważ otula przyjemną miękkością. Dodatkowo pozwala na szybką regenerację zmęczonych mięśni, więc docenią ją głównie sportowcy i osoby prowadzące aktywny tryb życia. Otwartokomórkowa budowa pianki zapewnia właściwy przewiew i wentylację, a tym samym odpowiednią higienę snu. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia szybkie zasypianie.

Dla maksymalnej wygody użytkowania do zamówienia materaca Boogie dołączamy pokrowiec Tencel. Pokrowiec posiada właściwości antyalergiczne oraz pochłania nadmiar wilgoci. Z tego względu dba nie tylko o Twoją wygodę spania, ale także o zdrowie.

Materace piankowe wysokoelastyczne dla jeszcze wyższego poziomu komfortu snu

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości materace piankowe wysokoelastyczne. Materace z pianki wysokoelastycznej odznaczają się ponadprzeciętną sprężystością i elastycznością. Otwartokomórkowa budowa pianki dba o odpowiedni przewiew i wentylację wkładu w trakcie snu. Dzięki idealnemu profilowaniu materace z tej kategorii bezproblemowo dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała, dlatego mogą być używane przez dorosłych, dzieci czy seniorów o różnej wadze oraz wzroście. Cechują się lekkością, która ułatwia transport i swobodne odwracanie materaca na drugą stronę.

Dlaczego warto wybrać materac piankowy wysokoelastyczny Boogie?

  • Materac posiada uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się w przypadku wielu użytkowników bez względu na ich wiek czy gabaryty.
  • Dba o właściwą higienę snu. Zapewnia właściwą wentylację wkładu, dlatego umożliwia łatwiejsze zasypianie zwłaszcza latem.
  • Dzięki piance FloFom umożliwia szybką regenerację mięśni, co jest ważne w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia. Teraz zaśniesz bez problemu nawet po treningu!
  • Jest niesamowicie sprężysty, lekki i elastyczny, a to za sprawą blatu antybakteryjnego lateksu oraz pianki wysokoelastycznej.
  • Gdy już raz go wybierzesz, będziesz zaskoczony, że nie odkryłeś go wcześniej. Poznasz prawdziwe znaczenie wyrażenia „wysoka jakość snu”!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materaca piankowego wysokoelastycznego Boogie marki Hilding? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!