Wyspane ciało to wyspany umysł

Czy wiesz, ile zbawiennych skutków niesie za sobą odpowiedni sen? Przynajmniej 8 godzin spokojnego, nieprzerwanego snu to gwarancja dobrego samopoczucia, pełnej koncentracji oraz lepszego zdrowia fizycznego i psychicznego. To także świetny sposób na zdrowy wygląd i poprawienie urody bez potrzeby używania tony kosmetyków czy zabiegów upiększających. Sen działa lepiej niż niejeden korektor pod oczy! Dlatego ważne jest, by zadbać o każdy jego szczegół. Jednym z nich jest właściwy materac, który dopasuje się do Twoich potrzeb (i ciała, rzecz jasna).

Materac Conga marki Hilding ukołysze Cię do snu

Hilding Conga - zróżnicowane twardościMaterac piankowy wysokoelastyczny Conga marki Hilding to przemyślana konstrukcja złożona z 4 pianek. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania. Dwie wysokoelastyczne pianki cechują się optymalną twardością rozłożoną na 7 stref, dlatego stanowią idealne wsparcie ciała. Nie będziesz się zapadać, ale też nie będziesz mieć wrażenia, że śpisz na podłodze. To się nazywa złoty środek! Ponadto materac posiada dodatkowe wkładki w strefie ramion. Jedna jest wykonana z pianki Visco, która dzięki właściwościom rozgrzewającym będzie świetnym ogrzewaczem na zimę. Dodatkowy koc schowaj do szafy! Druga wkładka została zrobiona z chłodzącej pianki FloFom, która z kolei sprawdzi się w upalne dni. Ponadto obie pianki niwelują napięcie mięśni i bóle w strefie ramion, barków oraz karku. Taka „piankowa” armia umożliwia komfortowe użytkowanie bez względu na porę roku czy masę ciała, bowiem materac jest odpowiedni również dla osób o podwyższonej wadze (nawet do 130 kg).

Dla maksymalnej wygody użytkowania do materaca Conga dołączamy pokrowiec Cashmere. Wyróżnia się miękkością, jest delikatny w dotyku. Posiada właściwości antyalergiczne oraz pochłania do 40% wilgoci z otoczenia. Pokrowiec został wyposażony w komfortowe uchwyty, które umożliwiają bezproblemowe odwrócenie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdatny do prania w temperaturze do 40°C.

Materace piankowe wysokoelastyczne – postaw na sprawdzoną jakość

W ofercie naszego sklepu znajdziesz materace piankowe wysokoelastyczne. Materac z pianki wysokoelastycznej to gwarancja wysokiej jakości produktu przy zachowaniu jego maksymalnej funkcjonalności. Materace mogą być użytkowane zarówno zimą, jak i latem, w zależności od rodzaju pianki w wypełnieniu. Są wysoce elastyczne, dbają o właściwą higienę snu dzięki funkcji wentylacji, a przy tym dopasowują się do naturalnej krzywizny ciała. Cechują się lekkością, która ułatwia transport i sprawne odwracanie materaca na drugą stronę. Stworzone po to, by dawać zadowolenie ze snu parom, seniorom czy dzieciom. Czego chcieć więcej?

Dlaczego warto wybrać materac piankowy wysokoelastyczny Conga?

  • Materac doskonale podpiera ciało, jest bardzo sprężysty i elastyczny. Może być więc użytkowany przez osoby o wadze do 130 kg.
  • Dzięki piankom wysokoelastycznym doskonale podpiera ciało, jednocześnie zapobiegając odkształceniu.
  • Pianka FloFom posiada właściwości chłodzące i termoregulujące. Docenisz to rozwiązanie zwłaszcza w gorące lato.
  • Kolejna pianka – Visco – zadziała wtedy, gdy za oknem zrobi się zimno. Świetnie ogrzewa ciało, a przy tym rozluźnia spięte mięśnie.
  • To materac całoroczny, który pokochasz za niezrównaną miękkość, wygodę i trwałość przez wiele długich lat!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat materaca piankowego wysokoelastycznego Conga marki Hilding? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. Zapraszamy do zakupów!